Aleksandrs Vistuba (Aleksander Wistuba)

Aleksandrs Vistuba (Aleksander Wistuba)

Digital Care Sp. z o.o. valdes priekšsēdētājs un dibinātājs

Absolvējis Biznesa augstskolu – National Louis University (Nowy Sącz) un Gdaņskas universitātes Vadības fakultāti. Vairāk kā 13 gadu pieredze finanšu un apdrošināšanas nozarē.

Kopš 2004. gada pildījis pārvaldes funkcijas tādos banku sektora uzņēmumos kā Sygma Bank Polska S.A. (tagad BGŻ BNP Paribas S.A.), Euro Bank S.A. un Deutsche Bank Polska S.A. Digital Care Sp. z o.o. dibinātājs un valdes priekšsēdētājs. Šobrīd atbild par uzņēmuma paplašināšanos globālajos tirgos, tostarp Eiropā, Āfrikā, Centrālamerikas un Dienvidamerikas valstīs un Āzijā.

Miroslavs Koščiņskis (Mirosław Kościński)

Miroslavs Koščiņskis (Mirosław Kościński)

Digital Care Sp. z o.o. valdes priekšsēdētājs un dibinātājs

Absolvējis Košalinas Tehnoloģiju Universitātes (Politechnika Koszalińska) Vadības un mārketinga fakultāti. Vairāk kā 16 gadu profesionālā pieredze finanšu un apdrošināšanas nozarē.

11 gadus bija saistīts ar banku pakalpojumu pārdošanu Sygma Bank Polska S.A. (tagad BGŻ BNP Paribas S.A.). Ar Digital Care Sp. z o.o. saistīts jau no pašiem pirmsākumiem, būdams viens no uzņēmuma dibinātājiem. Pašlaik atbild par biznesa rezultātiem un attīstību, kā arī par uzņēmuma paplašināšanos Polijas tirgū.

Andžejs Paseks (Andrzej Pasek)

Andžejs Paseks (Andrzej Pasek)

Digital Care Sp. z o.o. operatīvais vadītājs un valdes loceklis

Absolvējis Varšavas Universitātes Matemātikas, datorzinātņu un mehānikas fakultāti. 20 gadu profesionālā pieredze finanšu un informācijas tehnoloģiju nozarē.

Kopš 1998. gada ieņēmis augstus amatus vadošajās apdrošināšanas kompānijās Eiropā (PZU, Achmea un Nationale Nederlanden), kur vadījis operatīvās un IT nodaļas Polijas, Krievijas un Nīderlandes tirgos. Digital Care Sp. z o.o. ir atbildīgs par pakalpojumu sniegšanu, klientu apkalpošanu un informācijas tehnoloģijām.